Białystok Miasto Dobrej Muzyki


Tomasz Kleszczewski

27 sierpnia 2016, 09:21
Tomasz Kleszczewski, foto: Monika Kalicka

Pogodne radio pogodnych ludzi - pod takim hasłem już za tydzień ruszamy z nową ramówką. Cieszący się ogromnym zainteresowaniem konkurs Wielka Wakacyjna Wyprawa, w którym przez dwa miesiące odwiedzaliśmy zakątki regionu, pytając słuchaczy, gdzie jesteśmy, będzie miał swoją kontynuację także jesienią. Tym razem postawimy na legendy związane z naszym miejscem zamieszkania, przybliżymy niesamowite historie, a wszystko powiązane zostanie z konkursem z nagrodami. Tomasz Kleszczewski, dyrektor programowy Polskiego Radia Białystok zapowiada, że nie będzie rewolucji, ale w programie znajdzie się sporo nowych elementów.

Polskie Radio Białystok otwiera się na podróżników. W każdą niedzielę zapraszać będziemy globtroterów z Podlasia i poznawać ich historie wypraw po całym świecie. Znika magazyn Ale kino, ale tematyka nowości filmowych zostanie w programie.

Zmieniają się też godziny naszych popołudniowych magazynów, do których zapraszamy ekspertów. Szlachetne zdrowie czy Masz prawo pojawią się o godzinę później czyli o 14:05. I to nie jedyna zmiana - podkreśla Tomasz Kleszczewski.

Jesienna ramówka Polskiego Radia Białystok wchodzi w poniedziałek, 5 września.


Z dyrektorem programowym Polskiego Radia Białystok Tomaszem Kleszczewskim rozmawia Marcin Kozłowski