Białystok Miasto Dobrej Muzyki


"Białystok - miasto dobrej muzyki" - niezwykły koncert na zakończenie wakacji [zdjęcia]

26 sierpnia 2017, 08:25
Białystok - Miasto Dobrej Muzyki 2017, fot. Joanna Żemojda

Czterech wykonawców i muzyka, która ze sceny ustawionej na Rynku Kościuszki płynęła od 18:00. To był plan na sobotnie (26.08) popołudnie i wieczór. Polskie Radio Białystok wraz z prezydentem miasta zaprosili na koncert "Białystok - miasto dobrej muzyki". 

Ken Lee, Sarsa, Lemon i IRA

Na początek publiczność rozruszała białostocka grupa Ken Lee -  zespół pop/funk rockowy, potem pojawiła się Sarsa - energetyczna i żywiołowa, z piosenkami granymi przez wszystkie rozgłośnie w Polsce. Zespół LemON zagwarantował nam muzyczny artyzm, a imprezę zakończyła legendarna grupa IRA.

Plenerowe studio na Rynku Kościuszki

To już piaty raz, kiedy na koniec lata zaprosiliśmy naszych słuchaczy do spotkania z nami nie tylko przez radio, ale osobiście, na Rynku Kościuszki. Od 14:00 nadawaliśmy program z naszego plenerowego studia, gdzie spotkaliśmy się ze słuchaczami i gwiazdami.

Koncert "Białystok - miasto dobrej muzyki" to od lat także okazja, by polecić nasze jesienne programy. Przygotowaliśmy je z myślą o potrzebach słuchaczy - podkreśla dyrektor programowy Radia Białystok Tomasz Kleszczewski.


Koncert "Białystok - Miasto Dobrej Muzyki"Koncert Białystok - Miasto Dobrej Muzyki na zakończenie wakacji - relacja Doroty Sokołowskiej


Co czeka naszych słuchaczy podczas koncertu "Białystok - miasto dobrej muzyki"? - relacja Doroty Sokołowskiej